logo dol margines zima.

logo lewe margines zima

siekiera right bottomZaloguj się

 
 

O Drewutni

franz josef obrazPrawie 200 letnia Drewutnia jest miejscem sczególnym, które upatrzył sobie duch Franza Jozefa I, wpływając do dziś na panującą tu atmosferę oraz charakterystyczny wiślańsko-austro-węgierski klimat.
Zarówno znawcy historii, jak również inni zacni Goście, chcący po prostu dobrze zjeść i napić się, cenią sobie to niepowtarzalne miejsce i odwiedzają je regularnie.

 

 

Budynek Karczmy z 1833 r. był niegdyś częścią tutejszego starego skansenu, a obecnie stał się "żywym muzeum". Możemy w nim znaleźć wiele historycznych akcentów, a zasiadając za jednym ze stołów, stać się częścią jego wiekowej historii. Odwiedzając to miejsce, chcąc po prostu dobrze zjeść i napić się, nie można zostać obojętnym wobec panującego tu klimatu, niespotykanej i smacznej kuchni oraz wspaniałego otoczenia. Będąc tu raz, nie sposób zapomnieć i nie chcieć tu wrócić ponownie. W tej najstarszej w Wiśle Karczmie, jest coś, co urzeka, zaskakuje oryginalnością i zdobywa serca Gości.

Profesjonalna i uśmiechnięta obsługa pozwoli Państwu w pełni cieszyć się smakowitymi potrawami i wyjątkową atmosferą, a urzędujący gazda zawsze znajdzie czas by pogawędzić z turystami.

Do dyspozycji Gości są 2 sale jadalne, a w okresie letnim stoły i ławy w ogródku na zewnątrz. Gospodarz nie zapomniał także o dzieciach. Aby rodzice w pełni mogli skorzystać z pobytu w „Drewutni” i rozkoszować się niezapomnianym widokiem oraz smakiem potraw dla naszych najmłodszych Gości przygotowano kącik zabaw wewnątrz karczmy oraz niewielkie miejsce do zabayw na zewnątrz.

 

Przekrocz Gościu nasze progi, przysiądź choć na chwilę.
Tu odpoczniesz, zjesz, zatańczysz, wspomnisz o nas mile.

 

1 drewutnia2 drewutnia5 drewutnia3 drewutnia4 drewutnia6 drewutnia

Drewutnia w komórce

drewutnia mobilna

Początek strony